Dołącz do Autofederacji !

Autofederacja to pierwsza w Polsce, niezależna organizacja oferująca sprawdzone i zintegrowane rozwiązania dla kierowców, bez względu na rodzaj pojazdu, który użytkują, staż za kierownicą czy kategorię prawa jazdy.

Celem Organizacji jest dostarczanie kompleksowych, zintegrowanych i sprawdzonych rozwiązań, z każdego obszaru jaki może być ważny dla kierowców oraz efektywnej pomocy najlepszych ekspertów i rzeczoznawców w sytuacjach wymagających szybkiego i profesjonalnego działania. Dzięki swoim działaniom Autofederacja zapewnia swoim Członkom dostęp do wszechstronnej wiedzy o rynku motoryzacyjnym i krzewi kulturę na polskich drogach poprzez cykl akcji edukacyjno-społecznych  i programy ambasadorskie. Zasięg organizacji pozwala na zrzeszenie spółek oferujących usługi z niemal każdego obszaru jaki może być ważny dla posiadaczy pojazdu. Budując więzi z kierowcami Autofederacja ma za zadanie reprezentowanie tej społeczności i obronę jej interesów. Dlatego tak ważne jest, abyś Kierowco przyłączył się do Autofederacji. Kup Kartę Członkowską i dołącz do społeczności kierowców. Członkostwo oznacza, że zostaniesz objęty kompleksową opieką organizacji i spółek znajdujących się w grupie AF. Karta upoważni cię również do licznych zniżek i ofert promocyjnych oraz do korzystania z pełnych przywilejów członkostwa AF.

Przykładowe korzyści płynące z członkostwa w Autofederacji:
•    2 godziny bezpłatnych konsultacji w zakresie likwidacji szkód majątkowych i samochodowych (oszczędzasz do 300 zł)
•    Pomoc w uzyskaniu należnych odszkodowań (oszczędzasz min. 60 zł na szkodzie)
•    4 godziny bezpłatnych porad prawnych (oszczędzasz ok. 800 zł)
•    Rabat 90% na pierwszą usługę rzeczoznawcy AF
•    Analiza kosztorysu naprawy przez rzeczoznawcę AF (oszczędzasz do 30% kosztów naprawy)
•    Rabaty do 30% na zakupy w partnerskich sklepach internetowych AF
•    Abonamentowa opieka medyczna dla kierowców w 2013r. (oszczędzasz ok. 480 zł)
•    50% rabatu na zakup biletów na imprezy i koncerty organizowane specjalnie dla Autofederacji + pula darmowych biletów na koncerty w całym kraju
•    Pomoc psychologiczna dla ofiar wypadków


Autor: Mariola Gała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *