Znamy termin kolejnego Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie

Trzecia edycja Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie odbędzie się 14 kwietnia 2013 roku. Zawodnicy po raz kolejny będą mieli możliwoœść pobiec centralnymi ulicami Łodzi i wbiec na metę w Atlas Arenie.

– Jesteśmy przekonani, że Łódź Maraton Dbam o Zdrowie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających biegaczy. Gwarantujemy szybką, płaską i atrakcyjną trasę, a ponadto kilkadziesiąt punktów kibicowania i relację live z imprezy w Internecie oraz ogólnopolskiej telewizji – mówi Michał Drelich, Dyrektor Maratonu Dbam o Zdrowie.

Zapisy do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie ruszają 1 października poprzez stronę internetową www.lodzmaraton.pl. Impreza będzie promowana we wrześniu i październiku podczas największych polskich maratonów we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu oraz na maratonie w Berlinie.

– Chcemy, by Łódź Maraton Dbam o Zdrowie w krótkim czasie dołączył do grona najważniejszych biegów długodystansowych w Polsce. Zależy nam również na międzynarodowej promocji zawodów. Dlatego Łódź Maraton Dbam o Zdrowie został członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenie Maratonów i Biegów Ulicznych AIMS –mówi Renata Borkowska-Kubiak ze Stowarzyszenia Maraton Dbam o Zdrowie.

Pomysłodawcą i sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest spółka DOZ S.A. zarządzająca największą w Polsce siecią aptek Dbam o Zdrowie oraz portalem o zdrowiu i urodzie  www.doz.pl. Za organizację zawodów odpowiada Stowarzyszenie Maraton Dbam o Zdrowie oraz agencja marketingu sportowego Sport Evolution.


Autor: Sport Evolution

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *